Akcesoria dla rodziców

Siatka do badmintona

Siatka do badmintona

Przeznaczenie: do poznawania gry w badmintona na zewnątrz lub w budynku. Siatkę bardzo łatwo rozkłada się i składa. Doskonale sprawdza się podczas rekreacyjnej gry z rodziną i przyjaciółmi. W zestawie znajdują się 2 rakiety i 2 lotki.


Fjord Nansen nosidełko Silda

Fjord Nansen nosidełko Silda

Nosidełko Silda Fjord Nansen pozwoli Ci realizować turystyczne pasje wspólnie z Twoim dzieckiem. Rodzinne wyjazdy w góry, wycieczki poza miasto, czy częste spacery będą o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Nosidełko Silda to również znakomita alternatywa dla wózka spacerowego podczas wspólnych wyjść na miasto.


Hamax fotelik rowerowy Zenith Relax 

Hamax fotelik rowerowy Zenith Relax 

Fotelik przeznaczony do mocowania z tyłu roweru za pomocą adaptera do bagażnika. Przystosowany do bagażników o szerokości od 120 mm do 170 mm i maksymalnym udźwigu od 25 kg do 30 kg.

Posiada regulowane podpórki na stopy, osłaniające z boku podłokietniki i wyprofilowane oparcie. Zatrzaskowe zapięcie i szelki mogą być obsługiwane jedną ręką, dzięki czemu zakładanie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.


Hol rowerowy drążek holowniczy Trail Angel

Hol rowerowy drążek holowniczy Trail Angel

Hol rowerowy Trail Angel to idealne rozwiązanie do nauki jazdy na rowerze. Dziecko bezpiecznie i stabilnie siedzi na swoim rowerku ucząc się prawidłowych zachowań podczas jazdy. Kierownica w rowerku dziecięcym jest zablokowana, kieruje wyłącznie osoba dorosła. Montaż i podłączenie holu jest bardzo szybkie i proste.